Хід будівництва школи у мікрорайоні «Мобіль».

13 березня відбулася чергова робоча нарада на будівельному майданчику школи у мікрорайоні «Мобіль» за участю Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, представників Генпідрядної організації, технічного нагляду, керівництва підрядних організацій.
Під час наради Пісочинський селищний голова Олег Чернобай зазначив, що всі роботи йдуть за графіком. Він закликав підрядні організації й надалі не знижувати темпи роботи, дотримуватися економії бюджетних коштів при використанні будівельних матеріалів та належної якості виконання робіт. А представникам авторського і технічного нагляду здійснювати ретельний контроль за дотриманням вищеперерахованих критеріїв.
Станом на сьогодні на 1 поверсі проводяться роботи з улаштування наливної підлоги. На 2-3 поверхах завершено штукатурні роботи, улаштування підлоги, зведено перегородки санвузлів, встановлюються підвіконня, двері, ідуть підготовчі роботи під фарбування поверхонь. На усіх поверхах проведено монтаж віконних відкосів з гіпсокартону. Проведено улаштування бетонної стяжки підлоги спортивної зали. Найближчим часом планується розпочати роботи з оздоблення фасаду та благоустрою двору школи і прилеглої території.

xY8uvjGQgIgUz--Opczu9IQN0JRRmJ3jYNpGGP6H60wUQN0JRRmJ3jYJG-BmCVe-T434fgDRPl5fE