Хід будівництва школи в мікрорайоні «Надія».

Шановні мешканці, продовжуємо повідомляти Вас щодо ходу будівництва нової початкової школи та дитячого садочка в мікрорайоні «Надія». На сьогодні виконано улаштування монолітного перекриття 1-го поверху, зведено монолітні колони 2 поверху, виконуються роботи з улаштування монолітного перекриття 2 поверху, зводяться зовнішні стіни 1 поверху у тій частині, де буде розташовуватися дитячий садочок. У частині майбутньої початкової школи улаштовано монолітне перекриття 1-го поверху, проводяться роботи зі зведення зовнішніх стін 1 поверху та стін переходу. У допоміжних приміщеннях початкової школи та дитячого садочка проводиться монтаж силового кабелю електричного постачання. У приміщенні цокольного поверху виконуються роботи з улаштування внутрішніх мереж водопостачання, каналізації, опалення. До Вашої уваги фотозвіт.