ХІІ турнір по нардам серед ветеранських організацій.

19 травня у Пісочині відбувся ХІІ турнір по нардам серед ветеранських організацій, присвячений Дню прикордонника.  Щорічний захід, що проводиться Пісочинською спілкою ветеранів Афганістану за підтримки Пісочинської селищної ради став  доброю традицією нашого селища. На урочистому відкритті турніру були присутні: Заступник голови Харківської районної ради Казаков О. Є., помічники народних депутатів Стасєв С.Ю., Шлеін Г.В.,  Пісочинський селищний голова Чернобай О.А., депутати селищної ради.

У заході взяли участь  15 команд. Перед початком турніру  Пісочинський селищний голова особисто привітав учасників турніру і побажав їм яскравої гри та впевненої перемоги.

Тепле, сердечне спілкування, спогади та обмін новинами, дружні жарти та обійми — ці щирі емоції кожен рік наповнюють атмосферу цього заходу.

У динамічній грі перше та друге місце виборола команда м. Валки, на третьому – команда Харківського району.

Ми вітаємо всі команди з гідною участю у змаганні та дякуємо за позитивні враження від заходу!

ФОТОЗВІТ:https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2256243024394527