04 грудня відбулася чергова ХІІІ сесія VІІ скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.
Депутати затвердили порядок денний та розглянули такі основні питання:
— Про внесення змін до бюджету селищної ради на 2018 рік;
— Про внесення змін до рішення II сесії VII скликання від 06.06.2018 року «Про створення комунального закладу «Пісочинський палац дитячої та юнацької творчості» та затвердження його статуту»;
— Про затвердження розпоряджень селищного голови;
— Про затвердження проекту «Стратегія розвитку Пісочинської селищної об`єднаної територіальної громади до 2028 року».
— Земельні питання
— Різне.
Наприкінці сесії Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав депутатський корпус з наступаючим святом – Днем місцевого самоврядування. Також він привітав учасників команди Пісочинської ОТГ з перемогою на Спартакіаді до Дня місцевого самоврядування, яка відбулась 01 грудня на спортивній базі Пісочинського колегіуму.