XXXIX сесія VI скликання депутатів Пісочинської селищної ради

17 березня поточного року відбулася XXXIX сесія VI скликання депутатів Пісочинської селищної ради. На сесію прибуло 33 депутата з 40.

Перед початком роботи сесії до депутатів звернулись представники підрядних організацій, що виконують будівельні та ремонтні роботи на території ради. Вони повідомили про те, що вартість виконання робіт визначається за державними довідниками, після чого розрахунки проходять експертизу та затвердження, і тільки після цього починається виконання робіт. Обсяги та якість виконання робіт неодноразово перевіряються різними контролюючими органами, тому допустити помилку та, як деякі кажуть «вкрасти» гроші, собі дорожче, тому що після викриття такого факту перевіряючими органами необхідно буде відшкодувати збитки та сплатити  штрафні санкції, що у свою чергу позначиться на прибутку підприємства. Також представники підприємств поскаржилися на незадовільний стан оплат за виконані роботи. Так, деякі з підрядників ще не отримали кошти за виконані у 2014 році роботи, що в свою чергу загрожує припиненням виконання робіт.

Після виступу будівельників  до депутатів звернулись представники ДП УДПІ «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ», які презентували черговий етап розробки генерального плану селища.

Наступні виступаючі – представники громадського об’єднання «За Пісочин» звернулись до депутатів з презентацією своєї організації, повідомили про мету створення і цілі організації. Також вони запропонували усім охочим приєднатися до їх ГО для того щоб добрими справами, а не балачками зробити Пісочин кращим селищем країни. Після бурхливого обговорення суперечки, що сталася напередодні між активістами та одним з депутатів селищної ради, сесія перейшла до розгляду порядку денного.

Основними питаннями, що розглядала сесія, стали:

• внесення змін до бюджету селища. Депутати прийняли субвенцію з бюджету Харківського району в розмірі 2,8 млн. грн. на будівництво нової школи на мікрорайоні «Мобіль» та 1,2 млн. грн. на реконструкцію дитячого садка «Теремок»;
  • розгляд листів щодо надання пільг на сплату податку на нерухоме майно;
  • про надання матеріальної допомоги учаснику АТО;
  • про врегулювання тарифів на квартирну плату;
  • про затвердження плану роботи селищної ради;
  • про розгляд листів Харківської міжрайонної прокуратури щодо скасування права власності на будівлі;
  • про знесення самовільно побудованих будівель.