«Єврофест» у Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

08 листопада у освітньому закладі громади відбувся цікавий та дуже пізнавальний захід «Єврофест», на якому були присутні представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

В рамках  заходу для учнів початкової школи було проведено «Євроказкарію».  Дуже приємно, що діти  відповідально та творчо підійшли до виконання домашнього завдання! Вони  талановито підготувати та продемонстрували уривок з улюбленої європейської казки, а також  добре виконали практичне завдання.  Командам 5-11-х  класів потрібно було пройти оригінальний квест, а саме сім кімнат: Столичну, Британську, Незвідану, Євротанцпол, Музейну, Традиційну та Єкологічну. Вони також виконували практичне завдання та демонстрували свої вистави — презентації одного з європейських музеїв.

Вітаємо команду 4-го класу (класний керівник Овчіннікова А.С.)  з мюзіклом   «Бременські вуличні музиканти» та команду 5-го класу, яка представляла музей воскових фігур Мадам Тюссо ( класний керівник Мельник М.П.) з перемогою в «Єврофесті»! Це – відмінний результат! Вітаємо всіх учасників заходу з новими враженнями, чудовим досвідом та позитивними емоціями!