Юні, талановиті футболісти «Юніора» – переможці Кубка Надії міжнародного дитячого турніру «Odessa Cup»!

С 06 по 10 серпня 2018 року у місті Южне Одеської області проходив літній турнір -2018 «Odessa Cup». Пісочинська селищна рада, яка завжди приділяє велику увагу розвитку спорту на території Пісочинської ОТГ та надає підтримку обдарованої молоді, сприяла в організації поїздки команди на престижне змагання.
Юні футболісти ФК «Юніор» Пісочинської ДЮСШ 2007-2008 ррн (тренер – Кузьменко С.С.) провели серію яскравих показових ігор. Блискучий результат: перемога у Кубку Надії та 5-е загальне місце у віковій категорії. Кращий гравець команди — Долгий Артем, кращий бомбардир турніру — Кузьменко Владислав (7 голів). Вітаємо юних спортсменів нашої громади з перемогою та бажаємо нових цікавих ігор, сильних суперників та впевнених перемог!