За рахунок субвенції з державного бюджету Пісочинською селищною радою було придбано житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

За рахунок субвенції з державного бюджету у грудні 2017 року Пісочинською селищною радою було придбано житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яке сформувало фонд соціального житла.
Три двокімнатні і одна трикімнатна квартира знаходяться у новому багатоповерховому будинку № 5 по вул. Дагаєва в мікрорайоні «Мобіль».
Всіх осіб, які мають статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, осіб з їх числа, та перебувають на квартирній черзі в селищній раді, було проінформовано щодо формування фонду соціального житла. На сьогодні триває процес збору всіх необхідних документів від претендентів на соціальне житло.
З метою забезпечення належних житлових умов для майбутніх користувачів соціального житла, у придбаних квартирах за кошти Пісочинської селищної ради вже виконуються ремонтні роботи. На сьогодні виконано улаштування внутрішньоквартирної мережі електропостачання, проводяться оздоблювальні роботи. Санвузли та кухні будуть укомплектовані сантехнічним обладнанням та облаштовано кімнати.