Загальні сбори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. 17 жовтня 2018 р.

17 жовтня в Пісочинському Палаці дитячої та юнацької творчості відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Учасників заходу привітали:
— Чернов Сергій Іванович, президент Асоціації, голова Харківської обласної ради;
— Данієлян Вадим Романович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;
— Цупило Олександр Анатолійович, помічник голови обласної ради відділу патронатної служби управління по забезпеченню діяльностікерівництва апарату виконавчого апарату обласної ради;
— Литвиненко Максим Владиславович, голова Харківської районної ради;
— Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації;
— Чернобай Олег Олександрович, Пісочинський селищний голова, віце-президент Асоціації, керівник секції сільських та селищних рад.
Порядок денний зборів:
1.Про практику роботи селищної ради Пісочинської об`єднаної територіальної громади учасників зборів проінформував присутніх Пісочинський селищний голова Чернобай О.О.
2. Про деякі питання реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в України.
3. Про детінізацію ринку праці – як один із резервів наповнення місцевих бюджетів.
4. Про нові повноваження та можливості органів місцевого самоврядування у використанні земельних ресурсів громад.
5. Про нагальні питання надання в оренду водних об`єктів.
6. Про деякі питання реалізації медичної реформи у регіоні.
7. Про можливості співпраці с Фондом Східна Європа та сучасні інноваційні інструменти соціально-економічного зростання.
8. Про хід реалізації проектів, конкурсів, грантів, спрямованих на розвиток територіальних громад регіону у 2018 році.
9. Різне.
Творча, продуктивна атмосфера, активність учасників, важливі питання, які обговорювалися на зборах створили позитивне відчуття та оптимістичний настрій у всіх, хто був присутній на заході!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2496476693704491