Закладено символічну капсулу під будівництво сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу у селищі Пісочин.

19 листопада 2016 року у мікрорайоні «Мобіль» відбулося урочисте закладання капсули з посланням до нащадків під будівництво сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу. В урочистому заході взяли участь голова Харківської районної ради Литвинеко Максим Владиславович, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, депутат Харківської районної ради, голова Харківської районної організації ветеранів України Червоний Анатолій Сергійович, депутат Харківської районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Нечипоренко Олександр Сергійович та представники Генпідрядної організації.
Під час урочистих виступів перед громадськістю почесні гості наголосили на тому, що будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу – це дуже важлива подія для Пісочина, яка дасть вагомий старт вихованню талановитої спортивної молоді селища.
«На сьогодні Пісочин став найрозвинутішим населеним пунктом у Харківському районі. Реальними справами, підтримуючи один одного, ми будуємо сучасне селище – справжнє комфортне передмістя. Сучасний Пісочин – це результат спільних зусиль влади та громади. Це тільки переший етап будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу. Другим етапом буде будівництво сучасного басейну», — наголосив Чернобай Олег Олександрович.
Гості оглянули місце будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу та взяли участь у закладанні капсули під будівництво комплексу. Настоятель Пісочинського Свято-Василівського храму, протоірей Леонід Мушиський освятив місце будівництва та благословив будівельників на успішну роботу.dscn0257

dscn0157dscn0190???????????????????????????????dscn0216???????????????????????????????dscn0233