Заміна вікон на пров. Комарова, 9.

Приємний дзвінок сьогодні отримали у селищній раді. Зателефонувала мешканка будинку з пров. Комарова, 9 та передала від усіх мешканців слова вдячності на адресу Голови ради Чернобая О.В. та керівника КП «Пісочинський ВУЖКГ» Тараненка І.І., за виконану обіцянку – закінчення заміни вікон в під’їздах.

Протягом 3 місяців ми інформували мешканців про хід заміни вікон в будинку. Останній раз на нашому сайті 20 лютого було опубліковано статтю з інформацією про виконання чергового етапу ремонту. Стаття закінчувалась фразою :  «Кожен день наше селища стає краще, сподіваємося що так буде і надалі». І ось нарешті ми маємо нагоду повідомити, що на виконання звернень мешканців, завершено роботи з заміни вікон в усьому 9 — поверховому, 6 — під’їзному будинку № 9 по пров. Комарова.

В подальших планах селищної ради та Пісочинського ВУЖКГ — продовження ремонту будинку. Планується заміна вхідних дверей в під’їздах, що дасть можливість більш економно витрачати теплову енергію в опалювальний сезон, а також підвищити рівень безпеки помешкань (у разі згоди мешканців на встановлення кодових замків). Також в найближчих планах — облаштування окремого входу для організації роботи пункту прийому платежів КП «Харківводоканал» в 4 під’їзді будинку.