Запрошуємо активну, енергійну, креативну, ініціативну молодь долучитися до створення Молодіжної ради.

З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю селища, для забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молодих громадян та їх участі в усіх сферах життя територіальної громади, планується створення Молодіжної ради при Пісочинській селищній раді. Завдяки цьому, молодь отримає шанс для успішної самореалізації у подальшому житті.
Учасники Молодіжної ради матимуть можливість ознайомитися з діяльністю органів місцевого самоврядування селища, району, області, комунальних підприємств, організацій селища, реалізовувати соціальні проекти та вступати у діалог з органами влади всіх рівнів. Завдяки цьому ініціативні та цілеспрямовані юнаки та дівчата матимуть шанс стати новими громадськими діячами та зробити вклад у розвиток не тільки нашого рідного селища Пісочин, але й всієї країни.
Молодіжна рада буде незалежною у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.
Тому, ми запрошуємо активну, енергійну, креативну, ініціативну молодь долучитися до створення Молодіжної ради. Тільки спільними зусиллями ми реалізуємо всі плани, які спрямовані на розвиток рідного селища!
Думки з цього приводу ви можете залишати у коментарях до даної статті та надсилати на електронну адресу: pisochin_konkyrs@ukr.net.