Засідання чергової VІ сесії VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.

03 серпня відбулося засідання чергової VІ сесії VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.

Порядок денний сесії:

— Про затвердження порядку денного чергової VI сесії селищної ради VII скликання.

— Про затвердження звіту виконання бюджету за І –ше півріччя 2018 року.

— Про внесення змін до бюджету на 2018 рік.

— Про продовження членства у Асоціації органів місцевого самоврядування.

— Про передачу мереж зовнішнього освітлення до комунальної власності Пісочинської селищної ради.

— Про прийняття на баланс селищної  ради автомобіля-сміттєвоза КО -431.

— Про внесення змін та доповнень до рішення І сесії VII скликання від 18.05.2018 року «Про утворення виконавчого комітету Пісочинської селищної ради VII скликання,  визначення його чисельності (кількісного складу) та затвердження персонального складу»

— Про створення юридичної особи «Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області».

— Про «Відділу з надання соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області».

— Про створення «Служби у справах дітей та сім`ї Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області».

— Про внесення змін до рішення І сесії VII скликання Пісочинської селищної ради від 18.05.2018 року «Про затвердження структури штатного розпису, чисельності виконавчого апарату Пісочинської селищної ради».

— Про створення інклюзивної групи у Пісочинському ДНЗ №3 «Теремок».

— Про надання матеріальної допомоги мешканцям Пісочинської ОТГ.

— Земельні питання.