Засідання комісії у Міністерстві регіонального розвитку.

Мінгеріон13 квітня у Міністерстві регіонального розвитку відбулося засідання комісії з оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів що можуть реалізовуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Захід пройшов під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Комісією було одноголосно підтримано  6 проектів від Харківської області.

Як зазначив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко: « На розгляд комісії було подано 6 проектів. Три перехідних: продовження реконструкції Харківської обласної філармонії, Букинського водоводу в Ізюмському районі та завершення будівництва школи в мікрорайоні «Мобіль» у Пісочині. Та три проекти з будівництва спортивної інфраструктури, які були узгоджені з Міністерством молоді та спорту України»

Зазначені проекти – це реконструкція Золочівської ДЮСШ, стадіону «Авангард» у Змійові та будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль» у Пісочині. Всього, нагадав Євгеній Шахненко,   для Харківської області передбачена сума, яка надійде з ДФРР, у розмірі 177 млн. 708 тис. грн. На зазначені проекти буде виділено понад 113 млн. грн.

За даними заступника начальника управління Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Ольги Шамаєвої, 21 квітня буде проведене додаткове засідання регіональної комісії з конкурсного відбору проектів з енергоефективності для державних і комунальних навчальних й медичних установ.

/За матеріалами офіційного сайту Харківської обласної

державної адміністрації/