Засідання позачергової V сесії VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.

30 липня відбулося засідання позачергової  V сесії VII скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.

Порядок денний сесії: Про схвалення проекту рішення Пісочинської селищної ради «Про добровільне приєднання Коротичанської територіальної громади до Пісочинської селищної об`єднаної територіальної громади».

У процесі роботи сесії було вирішено:

— Схвалити  проект рішення Пісочинської селищної ради «Про добровільне приєднання Коротичанської територіальної громади до Пісочинської селищної об`єднаної територіальної громади».

— Доручити Пісочинському селищному голові Чернобаю О.О. подати проект рішення Коротичанської селищної ради «Про добровільне приєднання територіальної громади Коротичанської селищної ради  до Пісочинської селищної об`єднаної територіальної громади» до Харківської обласної державної адміністрації для отримання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України.