Заступник Міністра регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України прибув до селища Пісочин з робочим візитом.

24 листопада в селище Пісочин з робочим візитом прибула делегація Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на чолі з заступником Міністра Парцхаладзе Левом Ревазовичем. Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Шахненко Євгеній Дем’янович, голова Харківської державної адміністрації Раїна Юрій Іванович, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович презентували делегації Міністерства об’єкти, які були побудовані та будуються за рахунок фінансування ДФРР та бюджетів області, району та селища. Гості оглянули нову сучасну загальноосвітню школу «Мобіль», будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу. Делегація також ознайомилася з роботою амбулаторії мікрорайону «Мобіль». Громада селища виносить слова щирої подяки Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за надану підтримку, завдяки якій будуються, важливі для Пісочина, соціальні об’єкти. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю .