Завершуються останні приготування до відкриття сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль». Сьогодні, 16 січня фізкультурно-оздоровчий комплекс відвідали радники голови ХОДА Юлії Олександрівни Світличної, які випробували спортивне обладнання та провели тестове тренування.
У закладі забезпечено всі необхідні умови для занять фізкультурою та спортом: облаштовано просторе поле для гри в міні-футбол, волейбол, баскетбол, зони для кросфіту і контактних видів спорту, тренажерну залу, зручні роздягальні і вбиральні. У закладі також забезпечено умови для перебування людей з особливими потребами.
Запрошуємо всіх на відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу, яке відбудеться 20 січня об 11:00. До вашої уваги фотозвіт.