Заходи з нагоди 32-річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року ввійшло в історію нашого народу трагічною подією. Мирний атом став безжальним вбивцею як людей, так і навколишнього середовища. Сотні тисяч людей стали на приборкання атомної стихії. Більше 550 тисяч українців брали безпосередню участь в ліквідації цієї масштабної аварії.
Минуло 32 роки з того дня. У нашому селищі на цей час проживає 120 ліквідаторів аварії, 34 вдови ліквідаторів, більше 100 чоловік потерпілих, 50 дітей, які мають статус потерпілих від чорнобильської аварії.
25 квітня у Пісочинському будинку культури відбулися пам’ятні заходи з нагоди 32-річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Зі словами вдячності до всіх, хто продемонстрував справжній зразок героїзму, мужності, самовідданості та захистив людство, звернулися заступник голови Харківської районної державної адміністрації Оксана Василівна Малишева, заступник голови Харківської районної ради Віталій Анатолійович Рожанський та Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Своїми спогадами про страшні події поділився голова районної організації «Союз Чорнобиль Україна», Почесний громадянин Харківського району Василь Федорович Холоша. Було вшановано пам’ять покійних хвилиною мовчання та покладено квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.
До 32-річниці аварії на Чорнобильській АЕС ліквідатори І-ІІ категорії, постраждалі І-ІІ категорії, вдови загиблих і померлих ліквідаторів та діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи, отримали матеріальну допомогу від Пісочинської селищної ради.

ФОТОЗВІТ