Здоров’я юного покоління — першочергова турбота нашої громади!

Час літніх канікул для дітей — це можливість відпочити від шкільних занять, насолодитися розвагами на природі, поспілкуватися з друзями у невимушеній обстановці. Але найголовніше — це прекрасна можливість для оздоровлення дитячого організму! З початку 2000 років щорічно за кошти місцевого бюджету  проводиться оздоровлення дітей-сиріт, дітей із інвалідністю, обдарованих та дітей з багатодітних сімей. У 2018 році Пісочинська селищна рада закупила 40 путівок  у дитячий оздоровчий табір «Аіст» на Азовському морі та 21 — у табір «Лісова галявина» сел. Високий. Харківською районною державною адміністрацією за рахунок державного бюджету  було надано 8 путівок у табір «Ромашка» сел. Васищеве,  2 — на курорт «Березівські мінеральні води», 1 путівка – у табір «Молода гвардія» м. Одеса та 2 – у ДЗОВ «Таврія»  м. Скадовськ. Сьогодні  ми розповімо Вам, шановні мешканці громади,  про відпочинок та враження дітей, які відпочивали у ДЗОВ «Аіст» з 27 червня по 10 липня 2018р.

— Дарина, учениця 9 класу Пісочинського колегіуму, актриса народного театру «Чудеса до решете»: «Я поїхала до табору вперше. У нашому загоні всі діти такі різні — було дуже цікаво спілкуватися! Стояла гарна погода, я вподобала походи на море! Для нас організували дуже цікаву програму. Кожен день різні заходи: спортивні ігри, конкурси, дискотеки. Я люблю танцювати, тому із задоволенням брала участь у танцювальних конкурсах. Дуже зручно, що завжди був необхідний час для особистих справ — попрати, почитати та т.п. Чудово, що можна було звернутися з будь-яким питанням, за будь-якою допомогою до нашого супроводжуючого — Горяйнової Юлії Анатоліївні та вихователям табору. Чуйні та тактовні, вони завжди були з нами! »

— Катерина, учениця 8 класу Пісочинської ЗОШ «Мобіль», солістка хореографічного колективу «Фантазія»: «У «Аісті» я відпочивала перший раз. Раніше була у інших таборах, але цей сподобався найбільше! Весела компанія, багато цікавих заходів, уважні вихователі та наша чудова Юлія Анатоліївна! Найбільше сподобалося свято Івана Купала, до якого ми ставили разом з нашими вихователями танцювальний номер. А ще ми з дівчатками готували танці до конкурсів «.

— Евеліна, учениця 8 класу Пісочинського колегіуму, солістка хореографічного колективу «Акварелі», президент загону: «Мені дуже сподобалося відпочивати у «Аісті »! Умови комфортні, відмінна погода, дуже цікава програма розваг!  Я — активна людина, мені подобається спорт, танці, спілкування. Із задоволенням брала участь у спортивних іграх, завоювала 2 перших місця: у бігу на 30 метрів і стрибку з місця. Наша команда посіла 1 місце по піонерболу. Дуже цікаво було ставити з дівчатками та вихователями різні танцювальні номери. Особливо сподобалося працювати над танцем до Івана Купала. Вихователі та Юлія Анатоліївна дбали про нас, з ними було дуже-дуже цікаво!

— Ольга Миколаївна, мама Тараса та Софії: «Діти дуже задоволені відпочинком! Спілкування з однолітками, нові знайомі, нові інтереси. Море, активні ігри, розваги та, (сміється) звичайно, дискотека! Я дуже рада можливості оздоровити своїх дітей. Їх задоволення, їх усміхнені обличчя, радісні враження — це величезне щастя для мене!»

Не буде перебільшенням підсумувати нашу статтю саме цими словами: «Щасливі, усміхнені, здорові діти — найбільше щастя для всіх нас!»