Зимовий шаховий турнір на кубок Пісочинського селищного голови.

20 лютого в приміщенні Пісочинського будинку культури пройшов зимовий шаховий турнір на кубок Пісочинського селищного голови.
Змагання з шахів були проведені за швейцарською системою. У турнірі брали участь 21 учасник до 12 років та 5 дорослих учасників.

Судив турнір Ткаченко Євген Олксандрович, який є  Почесним громадянином Харківського району, кандидатом у майстри спорту.
У напруженій боротьбі перемогу в дитячій категорії здобув Лисенко Нікіта, друге місце посів Коваленко Павло, третє місце виборов Прокопенко Євген. У дорослій категорії переможцем став Алаєв Павло, на другому місці опинився Татарін Максим, третє місце здобув Гур’єв Василь.
Переможці змагань нагороджені кубками, які були спеціально виготовлені для даного турніру та пам’ятними призами — флеш-картами. Всі учасники отримали дипломи та солодкі призи. Подарунком для всіх став запальний і емоційний танець від учасників ансамблю бального танцю «Танго».

Пісочинська селищна рада виносить слова подяки Пісочинському будинку культури, керівнику навчального центру «Ерудит» за надану допомогу в організації турніру. Окрема подяка Ткаченко Євгенію Олександровичу.

Фото з турніру на https://vk.com/album-68850771_228826856

A-zGXjYcahA BLDcYvIM4xs OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAwCQiVs8ZpvY