Зустріч начальника Харківського відділу поліції Кагадія Володимира Сергійовича з представниками Пісочинської громади.

26 січня 2016 року відбулася зустріч начальника Харківського відділу поліції Кагадія Володимира Сергійовича з представниками Пісочинської селищної ради, навчальних закладів, комунальних підприємств, будинку культури, Пісочинської лікарні, АТ «КДБК», депутатами селищної ради, активними громадянами селища. Під час зустрічі очільник місцевої поліції довів до відома ключові питання реформування поліції, ознайомив з результатами проведеної роботи за 2015 рік та заходами, які вживаються для безпеки населення. З метою збереження правопорядку, з 1 лютого буде введено цілодобове чергування патрульної поліції на території селища Пісочин у складі 1 атомобільного патруля. В свою чергу, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович подякував представникам поліції за охорону громадського порядку, закликав присутніх активно взаємодіяти з органами правопорядку та запевнив, що селищна рада буде всіляко підтримувати ініціативи поліції. В процесі спілкування всі громадяни мали змогу отримати відповіді на хвилюючі питання.