Зустріч Пісочинського селищного голови Олега Чернобая з мешканцями будинку по вулиці Санаторна, 42.

13 жовтня відбулася зустріч Пісочинського селищного голови Олега Чернобая з мешканцями будинку по вулиці Санаторна, 42.

На замовлення Пісочинської селищної ради у цьому будинку було проведено капітальній ремонт крівлі , а у будинку по вул. Санаторна, 44 виконано ремонтні роботи у під’їзді.

Тепла, осіння погода, гарний настрій напередодні свят, задоволення мешканців від нових більш комфортних умов проживання, чудове частування з ароматним чаєм, надзвичайно смачним короваєм і фруктами, якими пригощали  гостей – все це створило теплу, душевну атмосферу спілкування.

Дуже приємно, що турбота Пісочинської селищної ради про підвищення комфортності проживання у нашій громаді щиро цінується її мешканцями.