Зустріч випускників Пісочинської середньої школи 1957 року.

17 червня в приміщенні Пісочинського колегіуму відбулася зустріч випускників  1957 року. Минуло рівно 60 років, як вони закінчили Пісочинську середню школу!

Селищний голова Чернобай Олег Олександрович провів для випускників імпровізовану екскурсію по новій школі, яка  будується на мікрорайоні  «Мобіль».  Стрімкі темпи будівництва, світлі та просторі приміщення школи, таки гарні та зручні, приємно вразили екскурсантів.

Згодом випускники відвідали колишню будівлю середньої школи, де проходило їхнє навчання. З щирим інтересом переглянули вони краєзнавчу експозицію та експозицію кімнати бойової слави, які розташовані тепер в цій будівлі. Необхідно відзначити, що випускники були зворушені тим, як дбайливо ставляться в селищі до пам’яті поколінь.

Було дуже приємно спостерігати, як радісно спілкуються ці люди, як вони діляться спогадами про свої шкільні роки, як приємно їм знову спілкуватися один з одним!