Зустріч з мешканцями будинку по вул. Набережна, 11

19 серпня о 19.00 заступник Пісочинського селищного голови Чернобай Олег Олександрович разом з депутатом Пісочинської селищної ради Новіковим Олегом Анатолійовичем та директором КП «Пісочинське ВУЖКГ» Тараненко Ігорем Івановичем провів зустріч з жителями буд. № 11 по вул. Набережній.
Від мешканців будинку надійшло багато питань, пов’язаних в основному із сферою житлово-комунального господарства. Жителі зверталися з проханнями встановити поламані поручні на сходах у під’їзді, встановити навпроти будинку ігровий дитячий майданчик, відремонтувати вхідні двері деяких під’їздів.
Олег Олександрович довів до відома, що на цьому тижні починається заміна старих віконних блоків у під’їздах на нові металопластикові, а у наступному році буде виконано ремонт під’їзду.
«Все залежить тільки від плідної співпраці громади та Пісочинської селищної ради. Всі питання, які у вас накопичилися, ми відразу не вирішимо, але ті питання, які ми з вами сплануємо зараз, під час наших зустрічей, будемо системно і поступово вирішувати.», — наголосив заступник Пісочинського селищного голови.
Виконання всіх пропозицій та побажань мешканців, ми будемо висвітлювати у наших наступних статтях.