Зустріч з мешканцями вул. Новоселівська

14 серпня о 19:00 відбулася чергова зустріч заступника Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича та депутатів Пісочинської селищної ради Губського Миколи Івановича та Воронянського Андрія Юрійовича з мешканцями вул. Новоселівської. Під час бесіди було порушено безліч важливих питань з приводу благоустрою вулиці. Але головним питанням було проведення асфальтування дорожнього покриття та встановлення «лежачих поліцейських» на вул. Новоселівська. В ході конструктивного діалогу Олег Олександрович поінформував присутніх мешканців про не менш важливі питання, що стосуються всього селища, а саме: про вже виконаний об’єм робіт з благоустрою; проведену роботу щодо ремонту доріг та облаштування виличного освітлення; про відкриття додаткових груп у ДНЗ № 1 та ДНЗ № 3 «Теремок» та про особливу увагу Пісочинської селищної ради до незахищених верст населення, яким за рахунок місцевого бюджету надається матеріальна допомога.

Наприкінці зустрічі заступник селищного голови закликав присутніх до зворотного зв’язку та співпраці задля покращення рівня життя мешканців.

За результатами бесіди прийнято план дій по виконанню побажань мешканців. Про виконання плану читайте в наших наступних статтях.