Зустрічі з вчителями та батьками школярів початкових класів шкіл Пісочина.

23.01.2015 року в рамках підготовки до продовження чергової XXXVIII сесії VI скликання депутатів Пісочинської селищної ради, голова ради, Чернобай О.В. провів зустрічі з вчителями та батьками школярів початкових класів шкіл Пісочина.  Темою зустрічі стало питання організації фінансування харчування школярів 1-4 класів.

У зв’язку зі змінами в бюджеті 2015 року, фінансування харчування школярів з бюджету відділу освіти Харківської райдержадміністрації припинено. Метою зустрічі було обговорення питання необхідності продовження харчування школярів та шляхи його фінансування.

Під час зустрічі Чернобай О.В. запропонував продовжити безоплатне харчування школярів молодших класів за рахунок місцевого бюджету. Зазначена пропозиція обумовлена неспроможністю деяких батьків організувати своєчасне та повноцінне харчування дітей у зв’язку з браком часу та скрутним матеріальним становищем. Присутні одностайно підтримали запропоновану ініціативу. За результатами зустрічі було прийнято рішення про звернення до депутатів Пісочинської селищної ради з проханням виділити з бюджету селища кошти в розмірі понад 1 млн. грн. для надання субвенції відділу освіти ХРДА для організації харчування школярів початкових класів селища у 2015 році.

Якщо у Вас є питання пов’язані з формуванням бюджету селища на 2015 рік, звертайтесь до селищної ради, ми завжди готові до спілкування. Продовження обговорення відбудеться 27.01.2015 року на сесії селищної ради. Слідкуйте за новинами….