Звіт про результати роботи Пісочинського селищного голови та депутатського корпусу Пісочинської селищної ради за 2018 рік. Основні результати роботи з відновлення доріг, ремонту у закладах соціальної сфери та підвищення рівня безпеки мешканців.

Шановні мешканці, до Вашої уваги звіт про результати роботи Пісочинського селищного голови та депутатського корпусу Пісочинської селищної ради за 2018 рік. Перший цикл звіту – сфера благоустрою, утримання житлового фонду та підвищення рівня безпеки на території громади. Роботи виконувалися за ініціативи депутатів, з урахуванням побажань та пропозицій мешканців. Як зазначає Пісочинський селищний голова Олег Чернобай: – «Завдяки активній громадській позиції мешканців, злагодженій, спрямованій на розвиток і процвітання громади, роботі Пісочинської селищної ради, співпраці з Харківською обласною та районною державними адміністраціями, депутатським корпусом у поточному році було вирішено багато важливих питань».
Сьогодні публікуємо основні результати роботи з відновлення доріг, ремонту у закладах соціальної сфери та підвищення рівня безпеки мешканців.

Дороги.
Навесні ямковий ремонт дорожнього покриття охопив значну кількість вулиць за адресами: вул. Некрасова, вул. Шевченка (біля будинку № 63), пров. Покровський, біля 1 під’їзду будинку №9 по вул. Квартальній та біля будинку № 6/13 по пров. Квартальному, проміжок дороги від пров. Шевченка до траси «Київ-Харків-Довжанський».
Не залишилися поза увагою звернення мешканців вулиці Донської до Пісочинської селищної ради та депутата Канцедал Л.В. щодо ремонту дорожнього покриття. Біля домівок мешканців вулиці з’явилося якісне асфальтове покриття та встановлено нові дорожні знаки. І це тільки початок робіт, наступного року асфальтування буде продовжено.
За ініціативи депутатів Власенка І.І., Бондаренко Г.О., Губського М.І. виконано поточний ремонт дорожнього покриття вулиць 1 Травня (частково), Слобідської від № 81 до № 103, провулку Санаторного, в’їзду Полтавського, провулку Київського (від №3 до №9).
У 2018 року проведено ремонт дороги по вулиці Рижовський парк. За ініціативи депутатів Чернобая О.В., Григорової Т.Г. для безпечного пересування вулицею, було облаштовано тротуарну доріжку та розширено проїжджу частину. Наступного року роботи буде продовжено.
За ініціативи депутатів Кощія В.П. та Губського М.І. виконано ремонт відрізків другорядної дороги по вулиці Полтавське шосе від № 149 до № 257 та від № 158 до № 198. Також на цих ділянках шляху проведено відновлення пошкоджених люків колодязів зливової каналізації.
На виконання звернень мешканців, за клопотанням депутата Григорової Т.Г. на замовлення селищної ради, частково заасфальтовано провулок Культури.
Для підвищення рівня безпеки на дорогах селища, на замовлення Пісочинської селищної ради виконано роботи по встановленню нових та заміні пошкоджених дорожніх знаків по вулицях Шевченка, Транспортній, на перехресті вулиць Полтавське шосе та Шевченка. На території мікрорайону «Мобіль» встановлено засоби примусового зменшення швидкості.
За ініціативи депутата Яцушкевича І.П. виконано роботи з улаштування пішохідного переходу біля будинку № 3 по вулиці Квартальній.

Ремонтні роботи у закладах соціальної сфери.
На замовлення Пісочинської селищної ради виконано капітальний ремонт котельні та встановлено новий котел, який забезпечує опалення Пісочинського будинку культури та Пісочинського колегіуму. Відремонтовано обіденну залу Пісочинського колегіуму.
На замовлення селищної ради виконано капітальний ремонт покрівлі 3-х. поверхової будівлі по вул. Некрасова, № 11, яку у 2017 році було прийнято до комунальної власності територіальної громади з балансу Міністерства АПК України, де у подальшому, після проведення реконструкції буде організовано роботу дитячої-юнацької спортивної школи та Центру надання адміністративних послуг.
Виконано реконструкцію фасадної частини Пісочинського будинку культури, продовження робіт з модернізації будівлі заплановано на наступний рік. Також у будинку культури встановлено сучасне обладнання освітлення сцени, фасад облаштовано електричною системою сніготанення та сучасною системою освітлення, відремонтовано клас малювання, пофарбовано стіни глядацької зали, виконано ремонт сцени на площі, встановлено флагштоки.

Підвищення рівня безпеки населення.
З метою підвищення рівня безпеки мешканців Пісочинська селищна рада продовжує розширювати позитивний досвід впровадження системи відеоспостереження на території громади. Наступним етапом розвитку мережі відеоспостереження стало реалізація клопотань депутатів: Гапоненко Н.В. про встановлення 2 камер зовнішнього відеоспостереження у сел. Рай-Оленівка; Пилипенко О.О., Хоменко О.П., Канцедал Л.В. про встановлення 4 камер у мікрорайоні «Надія»; Валяєва А.П. про встановлення 2 камер на вул. Дагаєва; Губського М.І. про встановлено 2 камери біля Пісочинського будинку культури; Тараненко І.І. про встановлення 2 камер в районі будинку № 9 по провулку Комарова.
Всього на території селища розташовано 51 камера відеоспостереження.