Звіт про результати роботи Пісочинського селищного голови та депутатського корпусу Пісочинської селищної ради за 2018 рік. Основні результи роботи у сфері утримання житлового фонду та прибудинкових територій.

Шановні мешканці, ми продовжуємо публікувати звіт про результати роботи Пісочинського селищного голови та депутатського корпусу Пісочинської селищної ради за 2018 рік. Сьогодні публікуємо основні результатами роботи у сфері  утримання житлового фонду та прибудинкових територій.

Утримання житлового фонду та прибудинкових територій.

Протягом 2018 року активно проходили роботи з ремонту під’їздів та прибудинкової території у мікрорайонах «Мобіль» та «Надія». Ремонт у під’їздах було виконано за адресами: будинок № 42 по вулиці Санаторній (депутат Бондаренко Г.О.); у 2 та 4 під’їзди будинку № 2-а; 2 та 3 під’їзди будинку № 4-а по вулиці Молодіжній (депутат Хоменко О.П.); у 1 під’їзді будинку № 5/3 по вул. Квартальній (депутат Новіков О.А.); у 1 під’їзді будинку №16 по вул. Квартальній (депутат Алексанян А.Я.); у 1, 2 та 3 під’їздах будинку № 8/8 по вул. Квартальній та 1,2,3,4 під’їздах будинку № 6 по вул. Квартальній (депутат Валяєв А.П); у будинку № 6/13 по провулку Квартальному (депутат Малінкіна В.М.); у під’їздах будинків № 19, 21, 23, 27 по провулку Шевченка (депутат Біцура В.Л.); у будинку №1 по в’їзду Набережному (депутат Новіков); у будинку № 10 по в’їзду Набережному (депутат Співак Д.В.); у будинку №2/12 по провулку Квартальному (депутат Малінкіна В.М.); у будинку №4 та №7 по провулку Квартальному (депутати Алексанян А.Я., Новіков О.А.); у 1,2 під’їздах будинку № 11 по вулиці Набережній (депутат Новіков О.А.); у 1 та 2 під’їздах будинку № 4 по вулиці Технологічній (депутат Осика Г.В.); у будинках № 56, № 56/2, № 56/3 по вулиці Рижовській (депутат Савельєв О.В.).

Для безпеки мешканців, особливу увагу Пісочинська селищна рада приділяє експлуатації ліфтового господарства. Під час ремонтних робіт виконувалися заміна канатів основних, пристроїв обмеження швидкості, натяжних пристроїв, підйомних механізмів, за необхідністю-електродвигунів, встановлювалися нові кабіни, проводилися пусконалагоджувальні заходи. Ремонтні роботи ліфтового господарства проводилися у будинках по вул. Квартальній: 3 під’їзд будинку № 5/3 (депутат Новіков); 2 під’їзд будинку №6 (депутат Валяєв А.П.); 2 під’їзд будинку № 9 (депутат Ткачук А.І.); 2 під’їзд будинку № 16 (депутат Алексанян А.Я.);  4 під’їзд будинку №18 (дупутат Ткачук А.І.). У 4 під’їзді будинку № 9 по провулку Комарова (депутат Тараненко І.І.); у 6 під’їзді будинку № 11 по вулиці Набережній (депутат Новіков О.А.); 5 під’їзді будинку № 10 по в’їзду Набережному (депутат Співак Д.В.); у будинку № 17 по провулку Квартальному (депутат Малінкіна В.М.).

На виконання звернень мешканців та на замовлення Пісочинської селищної ради виконано капітальний ремонт покрівлі багатоквартирних будинків № 44 по вулиці Санаторній (депутат Бондаренко Г.О.), 1-2 під’їзди будинку № 10 в’їзду Набережному (депутат Співак Д.В.), 5 під’їзд будинку № 2-а по вулиці Молодіжній.

Для забезпечення тепла у місцях загального користування багатоповерхових будинків взимку, на замовлення Пісочинської селищної ради проводилися роботи з заміни старих вікон на нові енергозберігаючі металопластикові.  За ініціативою депутата Малінкіної В.М., Пилипенко О.О., Ткачука А.І., Кисєльової Л.Г.  вікна замінили у місцях загального користування будинків № 17 по провулку Квартальному, № 1 по вулиці Молодіжній, № 9 по вулиці Квартальній, 1-2 під’їзди будинку № 16-г по вулиці Надії.

На замовлення Пісочинської селищної ради виконано поточний ремонт мережі опалення на техповерхах будинків № 1 по вулиці Будівельників (депутат Хоменко О.П.) та № 1, 1-а по вулиці Молодіжній (депутат Пилипенко О.О.), на техповерсі і у підвалі будинку № 3 по вулиці Молодіжній (Кисєльова Л.Г.) відремонтовано мережу холодного водопостачання у підвалі будинку № 8 по вулиці Гагаріна (депутат Григорова Т.Г.), 2-3 під’їзди будинку № 3 по вулиці Молодіжній та систему гарячого водопостачання на техповерсі 2,3 під’їздів будинку № 4-а по вулиці Молодіжній (депутат Хоменко О.П.). та у будинку № 5 по вулиці Молодіжній (депутат Пилипенко О.О.).

На прохання мешканців та за клопотанням депутатів Алексаняна А.Я., Валяєва А.П., Співак Д.В., Пісочинською селищною радою було встановлено нові поштові скриньки, які надійно зберігатимуть кореспонденцію, у будинках № 6 (3-4 під’їзди), №16 по вулиці Квартальній, №11 по в’їзду Набережному, № 23 та № 27 по провулку Шевченка.

На виконання звернень мешканців та керівництва Пісочинського Колегіуму відремонтовано відмостки, заасфальтовано входи до під’їздів, тротуари біля будинків за адресою: вулиця Клубна, № 5; вулиця Шевченка, № 63-а (депутат Власенко І.І.). Відмостки облаштовано у будинках № 8 по вулиці Гагаріна (депутат Григорова Т.Г.); № 10 (1-2 під’їзди) (депутат Співак Д.В.); № 16-б по вулиці Надії (депутат Хоменко О.П.); № 6 (1-2 під’їзди) по вулиці Квартальній (депутат Валяєв А.П.).

Підтримка ОСББ.

Надає свою підтримку Пісочинська селищна рада і ОСББ громади. Було виділено кошти з селищного бюджету та встановлено нові додаткові металопластикові двері у всіх під’їздах та виконано ремонт редуктору ліфту у 2 під’їзді будинку № 3 по вулиці Квартальній, (депутат Яцушкевич І.П.); у 4 під’їзді будинку № 4 в’їзду Набережному (депутат Валяєв А.П.) відремонтовано ліфт; у будинку № 2 по вулиці Кушнарьова за кошти селищної ради частково замінено запірну арматуру внутрішніх інженерних мереж тепло- та водо- постачання. ОСББ «Вежа-Пісочин» виділялися кошти у розмірі 49 тис 560 грн. на співфінансування міні-проекту «Разом в майбутнє». У рамках проекту було відремонтовано вхідні групи – пандуси, відновлено зруйновані сходи , облаштовано системи водостоків,  встановлено велопарковки біля кожного під’їзду, вдосконалено вже діючу систему відеоспостереження шляхом встановлення додатково 3-х  відеокамер   на прибудинковій території, виконано поточний ремонт елементів конструктиву ліфтів.