Звіт про результати роботи Пісочинського селищного голови та депутатського корпусу Пісочинської селищної ради за 2018 рік. Основні результи роботи з благоустрою території.

Шановні мешканці, ми продовжуємо публікувати звіт про результати роботи Пісочинського селищного голови та депутатського корпусу Пісочинської селищної ради за 2018 рік. Нагадуємо, що перший цикл звіту – сфера благоустрою, утримання житлового фонду та підвищення рівня безпеки на території громади. Сьогодні Ви маєте змогу ознайомитися з основними результатами роботи з благоустрою території.

У 2018 році розроблено проект та розпочато будівництво водогону до мікрорайону «Мобіль» по вулиці Технологічній загальною довжиною 380 м.

Розроблено та запроваджено в дію Комплексну програму управління комунальною власністю, розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Пісочинської селищної ради, згідно з якою Пісочинська селищна рада компенсує пільговим категоріям громадян витрати на вивіз твердого побутового сміття з приватного сектору.

На замовлення Пісочинської селищної ради облаштовано сходи та тротуар  від будинку № 1 до будинку №2-а по вулиці Молодіжній зі зручним підходом до майданчика з накопичення ТПВ, що відповідає побажанням мешканців. Для безпеки пересування сходами встановлено поручні.

Під час зустрічей з Пісочинським селищним головою Чернобаєм О.О. та депутатом селищної ради Гапоненко Н.В. мешканці селища Рай-Оленівка висловлювали побажання щодо облаштування розворотного кола автобусу та облаштування спортивного майданчика з сучасними тренажерами. Обіцянку виконано! На замовлення Пісочинської селищної ради виконано благоустрій розворотного кола та облаштовано комплекс спортивних тренажерів для активного дозвілля мешканців.

За клопотанням депутата Щербань Н.Г. заасфальтовано майданчик та встановлено зупиночний павільйон на кінцевій зупинці громадського транспорту на території с. Надточії.

За ініціативи депутату Валяєва А.П., нове асфальтове покриття з’явилося  на тротуарній доріжці біля 1 і 2 під’їздів будинку № 6 по вулиці Квартальній; поряд з 1-3 під’їздами будинку № 10 по в’їзду Набережному (депутат Співак Д.В.).

За клопотанням депутата Канцедал Л.В. проведено ремонт відмостки будинку № 7 по вулиці Гагаріна, біля будинку заасфальтовано тротуарні доріжки.

Дитячі майданчики – найулюбленіше місце відпочинку для маленьких мешканців громади.  За клопотанням депутата Алексаняна А.Я., нові дитячі майданчики з’явилися біля будинків № 16 по вулиці Квартальній, № 19 по провулку Шевченка (депутат Біцура В.Л.), по вулиці Степовій в сел. Рай-Оленівка (депутат Гапоненко Н.В.). На дитячих майданчиках біля будинків № 4 по провулку Квартальному (депутат Новіков О.А.), № 1 по вулиці Кушнарьова (депутат Осика Г.В.) встановлено ігрові і спортивні елементи. Для забезпечення безпечного перебування дітей на майданчиках, Пісочинська  селищна рада постійно турбується про їх належне утримання. Проведено поточний ремонт дитячих майданчиків, розташованих по вулиці Парковій, провулку Київському, біля будинків №1-а, 3 по вулиці Молодіжній, № 10 по в’їзду Набережному та поряд з Пісочинським будинком культури.

На замовлення селищної ради відновлено колонку питного водопостачання по вулиці Пирогова (депутат Бондаренко Г.О.).

На виконання прохань мешканців захистити квіткову зону від автостоянки,  встановлено огорожу квіткової клумби біля будинку № 4 по вулиці Технологічній (депутат Осика Г.В.).

Пісочинською селищною радою виконувалися роботи з ремонту зовнішнього освітлення. Проводилися оновлення вуличних ліхтарів, заміна ламп, вузлів обліку, світових датчиків. Проведено ремонт ділянок мережі вуличного освітлення поблизу багатоповерхових житлових будинків та в приватному секторі селища. За клопотанням депутата Щербань Н.Г. в с. Надточії по вулицях Зернобазівській та Куряжанській реконструйовано вуличне освітлення. Відновлено вуличне освітлення по пров. Маяковського (депутат Кощій В.П.), пров. Шевченка (депутат Біцура В.Л.) по вулиці Кушнарьова та вулиці Квартальній. За ініціативою депутатів Валяєва А.П. та Яцушкевича І.П. відновлено роботу вуличного освітлення від каплички до сцени мікрорайону.

За ініціативою депутата Савельєва О.В. проведено реконструкцію мережі зовнішнього освітлення в районі вулиці Автомобільній, якісно освітлено пішохідний перехід біля будинку № 2 по вулиці Полтавське шосе.

Під час ремонту та реконструкції вуличного освітлення все частіше використовуються сучасні LED-світильники.